Wybierz kategorię

Firmy godne zaufania, czyli wybieramy sprawdzonych partnerów, których polecają nasi znajomi

Wybierając partnera do realizacji ważnego dla nas zadania staramy się znaleźć osobę lub firmę godną zaufania.

Dodano 20.05.2015 w Baza Wiedzy
Firmy godne zaufania, czyli wybieramy sprawdzonych partnerów, których polecają nasi znajomi

Wybierając partnera do realizacji ważnego dla nas zadania staramy się znaleźć osobę lub firmę godną zaufania. Poszukiwania zwykle rozpoczynamy od swoich znajomych, których pytamy, czy mogą nam kogoś polecić. Następnie, szukamy opinii w Internecie, przeglądamy wpisy na rozmaitych forach internetowych lub pytamy w odpowiednich grupach tematycznych na portalach społecznościowych. Skłodowscy od wielu lat polecają firmy, z którymi współpracują. Co ciekawe, najczęściej korzystają sami z usług firm, które są ich klientami. Takim przykładem może być firma Parkiet Styl z Marek, która w siedzibie Kancelarii Podatkowej Skłodowscy wykonała wszystkie drewniane podłogi.

W związku z tym, że wzajemne polecanie usług w Kancelarii Podatkowej Skłodowscy funkcjonuje od początku powstania firmy i jak się okazuje najwięcej klientów przychodzi do Kancelarii właśnie z rekomendacji, Zarząd Kancelarii pragnie nagrodzić polecających. W tym celu uruchomiony został program pn. Polecamy/Polecają, w którym Kancelaria rekomenduje sprawdzone usługi swoich klientów a za polecenie usług Kancelarii nagradza sympatycznymi i funkcjonalnymi upominkami. Nagrody przewidziane są także za promowanie usług firm z całej Grupy Skłodowscy.

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy wychodzi z założenia, że sukcesem jej działań jest rozwój biznesu Klientów, a hasło „już nigdy nie będziesz sam w biznesie” oznacza, że firma rozwija ofertę w taki sposób, aby zapewnić klientom całe zaplecze usług wspierających biznes.

Jako doradcy biznesowi eksperci Kancelarii dobrze znają swoich klientów i nie boją się polecać ich usług. Na stronie www.sklodowscy.pl niebawem pojawi się wiele nowych informacji o ciekawych rozwiązaniach dla biznesu, będzie można zobaczyć także logotypy firm, które Skłodowscy polecają. Możliwe, że wśród tych logotypów będzie logo Państwa Firmy?


Do zobaczenia w Kancelarii!

Justyna Basińska
Kancelaria Podatkowa Skłodowscy
Marki, dnia 20.05.2015 r.

Firma > Inne

Kontrole PUODO w 2019 roku

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) stosowane jest od...

Dodano 15.02.2019 w Baza Wiedzy

Organem, który nadzoruje właściwe przestrzeganie przez przedsiębiorców przepisów RODO jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych....

Czytaj więcej
Firma > Inne

Samochody osobowe w...

Od stycznia 2019 roku wchodzą w życie nowe zasady opodatkowania leasingu, nabycia i...

Dodano 17.12.2018 w Baza Wiedzy

Poniżej przedstawiam główne zmiany: Ograniczenie zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów kosztów eksploatacji...

Czytaj więcej
Firma > Inne

Praca biura w Święta

Dodano 12.12.2018 w Baza Wiedzy

            Informujemy, że w dniach  24 grudnia  oraz  31 grudnia Kancelaria...

Czytaj więcej
Firma > Inne

Uwaga - zmienił się...

Od 1 października 2018 roku na podstawie zmienionych ustaw: o Rachunkowości, o...

Dodano 11.12.2018 w Baza Wiedzy

W obecnym stanie prawym  nie ma wersji papierowej  sprawozdań finansowych. Obecnie mamy do czynienia tylko i wyłącznie z E-sprawozdaniem. Co...

Czytaj więcej